Картинки по запросу презентації

На сьогоднішній день існують наступні види презентацій: 

  • Комп'ютерні презентації, електронні презентації. Електронні презентації (комп'ютерні презентації) можна розміщувати в Інтернеті на сайті компанії, розсилати по електронній пошті, використовувати на конференція, семінарах, презентаціях як відео презентації. Вони відрізняються динамікою і можливістю включення повноцінної анімації (анімаційні презентації), оригінальною подачею інформації з додаванням звуку і музики. 

  • Мультимедіа презентація (мультимедійні презентації, інтерактивні презентації). Наступними, ще обширнішими по своїх можливостях є мультимедійні презентації (мультимедіа презентації). Подібний формат інтерактивних презентацій дозволяє інтегрувати в презентацію звук, відео файли, анімацію, тривимірні об'єкти і будь-які інші елементи без втрати якості. Збалансоване використання інформації, а саме чергування або комбінування тексту, графіки, відео і звукового ряду роблять мультимедійні презентації максимально комфортними і зручними у використанні. Мультимедійні презентації дозволяють поєднувати в собі декілька форматів - Power Point, PDF і так далі, але в більшості своїй дані презентації на 100% зроблені на основі Flash (флеш) технології. 

  • Flash презентації (флеш презентації) - це універсальний продукт дозволяє найгармонійніше поєднувати інформацію з яскравим дизайном і анімацією. Flash презентація (флеш презентація) - це можливість створення презентації єдиним файлом, що дозволяє встановити автозапуск презентації при завантаженні диска. Більш того, Flash презентації допомагають не тільки створювати цікаві ролики, але і оснащувати презентацію зручним інтерфейсом - Ви самостійно можете управляти презентацією. Ще один величезний плюс презентацій на основі flash - це відносно невеликий розмір презентації, що дозволяє розміщувати їх в Інтернеті або дарувати на міні дисках. 

  • 3d презентації. Ще одним різновидом комп'ютерних презентацій можна вважати 3d презентації - тобто презентації, оформлені в тривимірній графіці (3d графіці, 3d анімації). Презентації подібного роду дають можливість віртуальної демонстрації об'єкту, товару, або споруди буквально з усіх боків. 

  • Power point презентації (презентації powerpoint) Іншим традиційним варіантом презентації є презентація у форматі Рowerрoint (презентація Power Point). Презентація Рowerрoint - приклад гармонійного поєднання інформації і якісного візуального втілення окремих ідей. Споживач, не відволікаючись від інформації, підсвідомо вбирає її на емоційному і інтуїтивному рівні завдяки естетичному виконанні презентації. 

  • Презентації pdf. Ще один вид сучасної презентації - це презентація у форматі pdf. Фактично це варіант електронного каталога, зручного для розсилки по електронній пошті, розміщенню на сайті компанії або в Інтернеті. Презентація pdf дає можливість подати в привабливому вигляді ретельно відібрану інформацію. Проте вигляд (дизайн презентації) повинен бути також ретельно продуманий, розроблений і втілений в життя. Найчастіше презентації pdf використовуються як допоміжний продукт до інших видів презентацій. 

  • Сd презентації, DVD презентації. Будь-які презентації можна не тільки показувати на екранах, викачувати з Інтернету, але і дарувати на різних носіях, особливо це зручно для презентацій розміром від 20 мегабайт, які важкі для скачування і не призначені для пересилки по електронній пошті. На даний момент найпоширенішими є Сd презентації.Це можуть бути як CD візитки, так і повноцінні dvd презентації з використанням всіх можливостей, що надаються форматом. 

Microsoft PowerPoint 

Система опрацювання презентацій Microsoft Office PowerPoint відноситься до програм опрацювання слайдових презентацій. Вона може працювати в двох основних режимах – створення і редагування презентації та її демонстрації. 
Стандартні формати файлів презентацій Розширення  Тип файла 
*.pptx  Файл презентації, створеної в Microsoft Office PowerPoint 2010 
*.ppt  Файл презентації, створеної в попередніх версіях Microsoft Office PowerPoint 
*.pot, *.potx  Файл шаблонів презентації 
*.pps, *.ppsx  Файли презентацій, що завжди відкриваються в режимі демонстрації