Головна » 2017 » Грудень » 23 » Тиждень боротьби зі шкідливими звичками
09:45
Тиждень боротьби зі шкідливими звичками

 

   Кожному від народження надається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – це здоров’я. Без здоров’я немає щастя. Іноді молодь навмисне все робить для того, щоб загубити своє здоров’я. Вони набувають шкідливих звичок, яких потім не можуть позбутися.

   З 18 по 22 грудня 2017 року у Старосілецькій гімназії проведено Тиждень боротьби зі шкідливими звичками. Мета проведення тижня – формування у підлітків негативного ставлення до паління, алкоголю, наркоманії, пропаганда здорового способу життя, дбайливе ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

   В ході тижня було проведено психологічний тренінг на тему «Шкідливі звички-шлях у безодню» з учнями 8-9 класів. Школярі 10-11 класів підготували і провели інформаційну відеогодину «Проблема шкідливих звичок». Учні 5-7 класів прослухали бесіду-хвилинка здоров'я «Вплив тютюну на організм підлітка», де звернули увагу на те, що шкідливі звички і школяр – несумісні. Всі учні гімназії взяли участь у виготовленні плакатів та малюнків «Шанс ще є…» Спілкування з дітьми супроводжувалося відеороликами про шкідливість тютюну, алкоголю та наркотиків на організм людини. Школярі під час проведення тижня виявляли активність та зацікавленість. На завершення тижня всі учні гімназії вийшли на загальношкільний флеш-моб «Ні!»- шкідливим звичкам!»

Категорія: Новини | Переглядів: 289 | Додав: rumiantsevua | Теги: школа старосільці, Старосілецька гімназія, Cnfhjcskmws, Старосільці, гімназія с, Школа село старосільці, Коростишівський район | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar